GLKS Dłutów - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLKS Dłutów - Sokół II Aleksandrów 1:1
  • Andrespolia Wiśniowa Góra - KKS Koluszki 1:0
  • Termy Uniejów - PTC Pabianice 2:5
  • Stal Głowno - Polonia Andrzejów (Łódź) 3:2
  • Orzeł Parzęczew - Włókniarz Konstantynów 1:2
  • Zjednoczeni II Stryków - Start Brzeziny 0:2
  • Ostrovia Ostrowy - Zawisza II Rzgów 0:2
  • LZS Justynów - Włókniarz Pabianice 0:3

GLKS DŁUTÓW - POLONIA ANDRZEJÓW

• autor: Marta Świercz , 2014-08-24 17:58

Wysokie zwycięstwo naszej drużyny.

Spotkanie nie rozpoczęło się zbyt dobrze dla naszych zawodników. Przeciwnicy wyszli na prowadzenie już w 15 minucie, skutecznie wykorzystując błędy naszej obrony. Do wyrównania doszło w 35 minucie spotkania, kiedy to po rzucie rożnym piłkę w siatce umieścił Bartek Grala. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania przeciwnicy wyszli na prowadzenie po ‘’strzale życia ‘’ jednego z zawodników, który uderzając piłkę z 35 metrów wrzucił ją ‘’za kołnierzyk’’ Dawidowi Bukowieckiemu. Jednak kibice Polonii nie cieszyli się długo z prowadzenia gdyż w 60 minucie bramkę na 2-2 z rzutu wolnego zdobył Wojtek Golik. Następnie w 67 minucie bramkę na 3-2 zdobył Mariusz Woch, siedem minut później wynik na 4-2 podwyższył Sulima, a wynik spotkania w 88 minucie ustalił Wojtek Golik zdobywając drugą bramkę w tym spotkaniu, a trzecią w tym sezonie.

SKŁAD:
D. Bukowiecki – Stelmach, Skiba, Strzelec, Łańcuchowski – Borowiec (Malinowski), Grala (Woch), Ciszewski, Golik (Mosiński), Sulima – Żabolicki (Stolarek)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i Partnerzy

STS Kurier Urząd Gminy Dłutów Odzież sportowaTartakSunbudprojektowanie stron internetowych

Galeria 2011
Ładowanie...