statystyki szczegółowe

Aktualności

Włókniarz Konstantynów - GLKS Dłutów

• autor: TomaszDyba, 2014-04-14 17:48

GLKS Dłutów trzecią kolejkę rundy wiosennej grał na swoim stadionie, a przeciwnikiem była drużyna Włókniarza Konstantynów.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Mecz nie był ciekawy i dopiero po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Bartka Sulimy zaczęliśmy grać.
35 minuta i 1:0 dla Dłutowa, bramkę po rzucie rożnym strzelił Bartosz Grala. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków Włókniarza Konstantynów. Goście nie stworzyli jednak sytuacji bramkowych. Po wzorowo przeprowadzonej kontrze w 65 minucie na 2:0 bramkę strzelił Wojciech Golik. Takim wynikiem zakończył się mecz.

Podsumowując należy przyznać, że jak na granie przez 2/3 meczu w osłabieniu, zespół grał ambitnie i duże brawa dla drużyny, która uwierzyła, że utrzymanie w okręgówce jest możliwe.