login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GLKS Dłutów - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
GLKS Dłutów - Sokół II Aleksandrów
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra - KKS Koluszki
1:0
Termy Uniejów - PTC Pabianice
2:5
Stal Głowno - Polonia Andrzejów (Łódź)
3:2
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Konstantynów
1:2
Zjednoczeni II Stryków - Start Brzeziny
0:2
Ostrovia Ostrowy - Zawisza II Rzgów
0:2
LZS Justynów - Włókniarz Pabianice
0:3
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Oferta Klubu
Terminarz rozgrywek
Kadra klasa okręgowa
Galeria
Sponsorzy i Partnerzy
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Łódź
1.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15
2.
Orzeł Parzęczew
11
3.
Włókniarz Pabianice
11
4.
Ostrovia Ostrowy
11
5.
Stal Głowno
10
6.
PTC Pabianice
10
7.
KKS Koluszki
9
8.
GLKS Dłutów
9
9.
Zawisza II Rzgów
9
10.
Włókniarz Konstantynów
7
11.
Sokół II Aleksandrów
7
12.
Start Brzeziny
7
13.
Termy Uniejów
7
14.
Zjednoczeni II Stryków
3
15.
LZS Justynów
1
16.
Polonia Andrzejów (Łódź)
0
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Golik Wojciech
3 bramki
Sulima Rafał
3 bramki
Żabolicki Mateusz
3 bramki
Stelmach Kamil
2
Woch Mariusz
2
Łańcuchowski Emil
1
Żabolicki Mateusz
3 pkt (
3 B + 0 A
)
Sulima Rafał
3 pkt (
3 B + 0 A
)
Golik Wojciech
3 pkt (
3 B + 0 A
)
Łańcuchowski Emil
540 minut
Sulima Rafał
540 minut
Golik Wojciech
540 minut
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 9
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
15
, wczoraj:
47
ogółem:
534 223
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
Włókniarz Konstantynów
5:1
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
1
Zawisza II Rzgów
3:1
KKS Koluszki
zobacz ›
1
Start Brzeziny
6:2
PTC Pabianice
zobacz ›
1
Orzeł Parzęczew
1:1
GLKS Dłutów
zobacz ›
1
Zjednoczeni II Stryków
2:2
Stal Głowno
zobacz ›
1
Ostrovia Ostrowy
1:1
Termy Uniejów
zobacz ›
1
Włókniarz Pabianice
3:2
Sokół II Aleksandrów
zobacz ›
1
LZS Justynów
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
zobacz ›
2
2014-08-23
Sokół II Aleksandrów
1:2
Zawisza II Rzgów
zobacz ›
2
2014-08-23
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
Włókniarz Pabianice
zobacz ›
2
2014-08-23
Stal Głowno
7:2
Ostrovia Ostrowy
zobacz ›
2
2014-08-23
Orzeł Parzęczew
5:0
Zjednoczeni II Stryków
zobacz ›
2
2014-08-23
KKS Koluszki
2:0
Start Brzeziny
zobacz ›
2
2014-08-23
GLKS Dłutów
5:2
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
2
2014-08-23
PTC Pabianice
1:3
Włókniarz Konstantynów
zobacz ›
2
2014-08-23
Termy Uniejów
4:3
LZS Justynów
zobacz ›
3
2014-08-27
Zjednoczeni II Stryków
1:2
GLKS Dłutów
zobacz ›
3
2014-08-27
Ostrovia Ostrowy
2:1
Orzeł Parzęczew
zobacz ›
3
2014-08-27
LZS Justynów
3:5
Stal Głowno
zobacz ›
3
2014-08-27
Włókniarz Pabianice
3:1
Termy Uniejów
zobacz ›
3
2014-08-27
Zawisza II Rzgów
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
zobacz ›
3
2014-08-27
Start Brzeziny
2:2
Sokół II Aleksandrów
zobacz ›
3
2014-08-27
Włókniarz Konstantynów
2:2
KKS Koluszki
zobacz ›
3
2014-08-27
Polonia Andrzejów (Łódź)
0:2
PTC Pabianice
zobacz ›
4
2014-08-30
GLKS Dłutów
2:3
PTC Pabianice
zobacz ›
4
2014-08-30
KKS Koluszki
6:0
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
4
2014-08-30
Sokół II Aleksandrów
4:2
Włókniarz Konstantynów
zobacz ›
4
2014-08-30
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:2
Start Brzeziny
zobacz ›
4
2014-08-30
Termy Uniejów
3:1
Zawisza II Rzgów
zobacz ›
4
2014-08-30
Stal Głowno
1:0
Włókniarz Pabianice
zobacz ›
4
2014-08-30
Orzeł Parzęczew
5:3
LZS Justynów
zobacz ›
4
2014-08-30
Zjednoczeni II Stryków
0:1
Ostrovia Ostrowy
zobacz ›
5
PTC Pabianice
1:1
KKS Koluszki
zobacz ›
5
Włókniarz Konstantynów
2:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
zobacz ›
5
Polonia Andrzejów (Łódź)
2:6
Sokół II Aleksandrów
zobacz ›
5
Start Brzeziny
4:3
Termy Uniejów
zobacz ›
5
Zawisza II Rzgów
7:0
Stal Głowno
zobacz ›
5
Ostrovia Ostrowy
0:0
GLKS Dłutów
zobacz ›
5
LZS Justynów
1:1
Zjednoczeni II Stryków
zobacz ›
5
Włókniarz Pabianice
2:2
Orzeł Parzęczew
zobacz ›
6
Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów
17:00
6
Stal Głowno
Start Brzeziny
17:00
6
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:0
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
6
Orzeł Parzęczew
4:1
Zawisza II Rzgów
zobacz ›
6
Zjednoczeni II Stryków
1:1
Włókniarz Pabianice
zobacz ›
6
Ostrovia Ostrowy
2:0
LZS Justynów
zobacz ›
6
GLKS Dłutów
1:1
KKS Koluszki
zobacz ›
6
Sokół II Aleksandrów
3:6
PTC Pabianice
zobacz ›
7
LZS Justynów
2:0
GLKS Dłutów
zobacz ›
7
Włókniarz Pabianice
1:0
Ostrovia Ostrowy
zobacz ›
7
Zawisza II Rzgów
1:5
Zjednoczeni II Stryków
zobacz ›
7
Start Brzeziny
8:0
Orzeł Parzęczew
zobacz ›
7
Włókniarz Konstantynów
1:5
Stal Głowno
zobacz ›
7
Termy Uniejów
1:0
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
7
PTC Pabianice
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
zobacz ›
7
KKS Koluszki
2:3
Sokół II Aleksandrów
zobacz ›
8
GLKS Dłutów
1:1
Sokół II Aleksandrów
zobacz ›
8
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
KKS Koluszki
zobacz ›
8
Termy Uniejów
2:5
PTC Pabianice
zobacz ›
8
Stal Głowno
3:2
Polonia Andrzejów (Łódź)
zobacz ›
8
Orzeł Parzęczew
1:2
Włókniarz Konstantynów
zobacz ›
8
Zjednoczeni II Stryków
0:2
Start Brzeziny
zobacz ›
8
Ostrovia Ostrowy
0:2
Zawisza II Rzgów
zobacz ›
8
LZS Justynów
0:3
Włókniarz Pabianice
zobacz ›
Logowanie
Zarejestruj się
Reklama
Sponsorzy i Partnerzy
Najnowsza galeria
Galeria 2011
Ładowanie...
Buttony